Kasy fiskalne Jest 24 produktów.

Pokaż 1 - 24 z 24 przedmiotów
 • Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. To najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C. Ergonomię pracy zapewniają duże...

 • Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie nawet przy -15°C. Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy....

 • Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

 • Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.   Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru użytkownika jest moduł WiFi/Bluetooth lub modem 3G.

 • To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.   W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet,...

 • Kasa NANO online jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu naszych inżynierów. Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.   NANO online...

 • Kasa MAŁA Online to sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno zaczynający jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.   MAŁA Online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy?...

 • Kasa SENTO Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa...

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

 • Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prstą obsługę.

 • Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Posiada super akumulator oraz wytrzymały mechanizm drukujący.

 • Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

 • Posnet NEO XL to nowa kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów i dużą bazą towarową do 60 000 PLU w wersji Plus, oraz 30 000 PLU w wersji standard. Dedykowana jest do placówek handlowych o średnim i dużym natężeniu ruchu.

 • Kasa DATECS MALUCH E.KO to jedyne urządzenie z kopią elektroniczną na rynku wśród kas małych mobilnych, która pomieści 40 m długości rolkę papieru! Dzięki czemu odstępy między wymianami rolek są dłuższe. Dodatkowo kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”.

 • Kasa SEMI E.KO to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną ale pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie! Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”.

Kasy fiskalne dostępne u nas, to produkty łączące w sobie niezawodność i solidność z technologiczną doskonałością. Oprócz spełnienia wszystkich niezbędnych wymogów prawnych, oferują one wysoką użyteczność, a także wygodę obsługi. To właśnie sprawia, że jest to sprzęt ułatwiający Twoją pracę. Zostały starannie zaprojektowane przez najlepszych inżynierów i zbudowane z doskonałych komponentów elektronicznych. Ich wyrafinowane wzornictwo, dopracowane w każdym szczególe  sprawi, że będą one ozdobą każdego sklepu, restauracji bądź też każdej innej firmy. Pamiętaj, wybierając kasy fiskalne z naszej oferty wybierasz coś więcej niż tylko drukowanie paragonu. Oferujemy tylko sprzęt najlepszych producentów, nowoczesny, ale sprawdzony w boju. Dzięki temu masz pewność, że kupione u nas urządzenia nigdy Cię nie zawiodą i będą dzielnie służyły Twojej firmie przez długie lata.

Wszystkie nasze kasy korzystają ze standardowych materiałów eksploatacyjnych, co sprawia że ich użytkowanie nie będzie kosztowne, dzięki szerokiej ofercie zamienników.

 

Nieważne czy zależy Ci na mobilności czy też na wysokim poziomie bezpieczeństwa. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Kierując się długoletnim doświadczeniem i opiniami dotychczasowych klientów starannie zbudowaliśmy naszą ofertę tak, aby oferowane przez nas kasy wzajemnie się uzupełniały w różnych zastosowaniach. W naszej ofercie umieściliśmy  tylko  urządzenia najlepsze w swojej klasie, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pamiętaj, że wybierając nasz sprzęt otrzymujesz dostęp do naszych usług serwisowych na najwyższym poziome co pozwoli na szybkie rozwiązywanie problemów i ograniczenie do absolutnego minimum jakichkolwiek strat związanych z niesprawnością sprzętu niezbędnego do realizowania płatności i sprzedaży.

Jeśli masz jakieś pytania nie wahaj się ich zadać jednemu z naszych wykwalifikowanych specjalistów.

Akceptuję

Ta strona używa ciasteczek.