Drukarki fiskalne Jest 9 produktów.

Pokaż 1 - 9 z 9 przedmiotów

Specjalność firmy 4FIS to drukarki fiskalne. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz profesjonalnym serwisem. Dodatkowo oferujemy klientom kasy fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe, metkownice, terminale kart płatniczych oraz specjalistyczne oprogramowanie.

Wśród drukarek fiskalnych w ofercie posiadamy takie modele jak: POSNET TEMO HS EJ, POSNET THERMAL FV, POSNET THERMAL XL, POSNET THERMAL HS EJ, POSNET THERMAL FV EJ. Nasze urządzenia są zarówno nowoczesne pod względem estetyki i wyglądu oraz są w pełni funkcjonalne. Sprzedawane modele posiadają wyświetlacze LED, są sprawdzonymi produktami, które od lat cieszą się powodzeniem na rynku. Fachowcy 4fis chętnie doradzą odpowiedni sprzęt dla Twojej firmy.

 

Na szczególną uwagę zasługuję najmniejsza drukarka fiskalna na rynku czyli Posnet Temo HS EJ.

Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Trzeba przyznać, iż nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania potrafi zrobić odpowiednie wrażenie. Jeśli chodzi o drukarkę idealnie nadającą się do obsługi sprzedaży w większych punktach handlowych o dużym natężeniu ruchu – będzie nią Posnet Thermal HD. Zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne pozwalają na solidną obsługę sprzedaży w większych sklepach. Natomiast jeśli chodzi o popularność sprzedaży to z pewnością tytuł ten przyznamy wersji Posnet Thermal FV EJ. Najpopularniejsza drukarka fiskalna w kraju wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.

 

Zachęcamy także to przejrzenia pozostałych produktów, które posiadamy w ofercie.

Chcąc się rozwijać ciągle poszerzamy asortyment o nowe produkty. Jednym z nich jest HONEYWELL VOYAGER 1250G, czyli skaner laserowy. Znajduje szerokie zastosowanie w biurach, hurtowniach, magazynach. Najważniejsze cechy produktu: odczyt kodów złej jakości i uszkodzonych, duży zasięg odczytu, uchwyt pistoletowy, dwa tryby pracy, może być używany jako ręczny lub stacjonarny, multi-interfejs.

 

Sklep mieści się w Gdańsku przy ulicy Guderskiego 4/16. Zapraszamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Akceptuję

Ta strona używa ciasteczek.